Geciktirici Sprey
22 Oct
0

Geciktirici Sprey

Yazar: geciktirici sprey Okunma: 158

Geciktirici Sprey Ürünlerimizi Detaylı İncelemek İçin Tıklayınız..

Geciktirici Sprey Nedir ?  Nasıl Kullanılır ?

 

Erkeklerde sık görülmekte olan sorunlardan birisi olan erken boşalma ile ilgili birçok tıbbi çözüm bulunmaktadır. Bu tıbbi çözümlerden en etkilisi ve kullanımı kolay olan geciktirici spreylerdir.

 

Erken boşalma sorunu partnerinizle olan ilişkinizi olumsuz yönde etkileyecek derecede olabilmektedir. Bazı zamanlarda bu sorun henüz ilişkiye başlamadan boşalmayı bile getirebilmektedir. Erken boşalma zaman zaman ilişkiye girmeden önce, vajinayla temas sırasında ya da vajinaya girer girmez ortaya çıkan bir problemdir.

 

Erken boşalmanın sebeplerinden bazıları, nadiren cinsel ilişkide bulunmak, stres, tecrübesizlik gibi sebepler erken boşalmanın nedenlerinden bazılarıdır.

 

Bu konuda birçok uzmanında önerisi geciktirici sprey ürünleridir.

 

Geciktirici Sprey Zararları ? Geciktirici Sprey Yan Etkileri ?

 

Kaliteli ve orijinal geciktirici spreylerin bilinen herhangi bir yan etkisi veya zararı bulunmamaktadır.

 

Geciktirici Sprey Nasıl Kullanılır ?

 

Birçok kişi geciktirici sprey kullanımı konusunda bilgi sahibi olmadığından dolayı bu ürünlerin etkisini görememektedirler. Geciktirici sprey, kullanım konusunda oldukça kolay bir üründür. Geciktirici spreyi ilişkiden 20 dakika önce kullanmanız etkisini görebilmeniz açısından yeterli olacaktır. Geciktirici sprey cinsel organın uç kısmına (sünnetli penislerin kafa kısmı diyebiliriz) 2-3 defa sıkılarak uygulanmaktadır. Bazı kişiler bu spreyi penisin tamamına uygulayıp etkisini görmeyi beklemektedirler. Bu konuda internette veya eczanelerde bilgi alabileceğiniz birçok mecra mevcuttur.

 

Geciktirici sprey kullandığınızda yaklaşık 1 saat boşalma sürenizi geciktirmiş olacaksınız.

 

Geciktirici spreyler, geciktirici krem, geciktirici jel olarak da adlandırılmaktadır.

 

Türkiye de yapılan araştırmalarda her 100 erkekten yaklaşık 60 tanesinin erken boşalma sorunu olduğu bilinmektedir. Geciktirici sprey kullanım yaygınlığı bu sebepten dolayı oldukça fazladır. Erken boşalma sorunu bulunan erkeklerin ortalama boşalma süreleri 5-7 dakika arasındadır. Geciktirici sprey kullanımı bu süreyi ortalama 60 dakika daha uzatabilmektedir. Doktorların önerisi, sağlıklı bir cinsel birliktelik için ortalama 45 dakika sürmesidir. Hem sizi hem de partnerinizi cinsel konuda mutlu edebilecek çözüm arıyorsanız geciktirici sprey kullanımı ihtiyacınızı karşılayabilir.

 

Geciktirici spreyler ile ilgili daha detaylı bilgiler almak isterseniz bize ulaşabilir veya web sayfamız üzerinden bize sorularınızı yöneltebilirsiniz. Uzman ekibimiz en kısa sürede sorularınıza yanıt verecek ve en doğru bilgiyi size aktaracaktır.

Yorumlar
Yorum yaz